אודותינו

אנו ב"לך לך" מאמינים כי על האדם לגלות את כוחות נפשו ולפעול מתוכם להגשמת חלומותיו האישיים מתוך אחריות, ענווה, התמדה ונקיטת פעולה ויוזמה בהיותו חלק מקהילה תומכת ובמטרה להיטיב עם החברה והסביבה.

 

אנו מבינים שכשם שהמקור לתופעות הוא רחב, כך גם על הפתרון להיות- רחב ומותאם לכלל מרכיבי האדם כך שיאפשר לגעת בחששות ובפחדים לצד המעלות והכוחות כדי לברר את החלומות האישיים.

זמן

התכנית מקדישה פרק זמן ממוקד וממצא בליווי אנשי חינוך ומקצוע שמאפשר עיבוד של תובנות עומק המפציעות לעיתים בחיינו במטרה להפוך אותן לפעולות יום-יומיות ומתמשכות.

מרחב

התכנית מציעה מעטפת הוליסטית השמה את המשתתף במרכז דרך מספר מרכיבים, ביניהם- מיפוי התכונות האישיות, חשיפה והכוונה תעסוקתית, הקנייה של כלים ומיומנויות פרקטיות וכתיבת תכנית עבודה מעשית.

כיום ישנן תכניות רבות הפועלות לסייע לפרט בתחומים שונים אך ממוקדים.

אנו מאמינים שהדרך לגילוי עמוק שיניב תוצאות מעשיות והשפעה במציאות עובר דרך שני היבטים ובהם אנו מעוניינים לפעול:

התכנית נכתבה בליווי ובהכוונת אנשי מקצוע וחינוך מאסכולות שונות מתוך הבנת המורכבויות, המאפיינים והצרכים של קהל היעד.
השיטה החינוכית

תכנית "לך-לך" שמה דגש עיקרי על "חנוך לנער על פי דרכו" במטרה לברר יחד עם המשתתף אחר רצונותיו הפנימיים תוך יציאת אווירה חברתית תומכת ומאפשרת.

בין הכלים המוצעים למשתתפים ניתן למצוא:

 

 

ליווי אישי ומקצועי- אנשי הצוות בתכנית הינם אנשי חינוך ומקצוע מאסכולות שונות שכל תפקידם להוות אוזן קשבת ומכווינה עבור משתתפי התכנית. אנשי הצוות נבחרים בקפידה מתוך ניסיונם האישי תוך הקפדה על יכולות שונות ביניהן- גישה חינוכית, אכפתיות ומסירות, ידע ומוטיבציה.

 

מקראות ועזרי ידע מקצועיים- התכנית מציעה מגוון רחב ומעשיר של מקראות ועזרי ידע שילוו את המשתתפים במהלך התכנית ולאחריה כך שכל משתתף יוכל להיעזר בהן גם לאחר התכנית.

עזרי הידע נכתבו בסיוע אנשי מקצוע, בשפה נגישה ובהירה לכל אדם.

 

מפגש עם דמויות מרכזיות- אנו מאמינים כי עצם החשיפה לדמויות מגוונות מרקעים שונים מביאה לגילויים חשובים. במהלך התכנית נשתדל לחשוף את המשתתפים לצורות מחשבה שונות מתוך מפגש אינטימי עם דמויות מרכזיות שונות.

 

מנטורינג- עם סיום התכנית נציע למי שמעוניין וימצא מתאים ליווי של מנטור אישי לתקופה קצובה במטרה שיהווה בשבילו עוגן במהלך ביצוע תכנית העבודה. מחוייבותו של המנטור לקיים מפגשים עיתיים עם בוגר התכנית ותוך ליווי והכוונה של צוות התכנית החינוכית ורכז הבוגרים.

 

חממה ובית- תכנית "לך-לך" הינה בית, כל בוגר המעוניין לחזור להיוועצות נוספת ואוזן קשבת ימצא צוות בוגרים מסור ומחוייב בכדי לסייע בכל שאלה או צורך שיעלה.

ב"לך לך" מאמינים כי על האדם לגלות את כוחות נפשו ולפעול מתוכם להגשמת חלומותיו האישיים מתוך אחריות, ענווה, התמדה ונקיטת פעולה ויוזמה בהיותו חלק מקהילה תומכת ובמטרה להיטיב עם החברה והסביבה.

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות ללך לך 2018 | עיצוב: אלול תקשורת חזותית